KWARTALNIK | NR 1/2020 | 09-11.2020 | CZASOPISMO POSTPENITENCJARNE | DAROWIZNA ZA DOSTĘP: 3 PLN

Karta telegrosik obecna na rynku jest od ponad 20 lat. Telegrosik to usługa pre-paid przeznaczona przede wszystkim dla osób korzystających z budek telefonicznych, telefonów stacjonarnych i komórkowych. Umożliwia wykonywanie połączeń najwyższej jakości na numery stacjonarne i komórkowe polskich i zagranicznych operatorów. Korzystanie z karty jest bardzo proste bez konieczności podpisywania umów czy też zakupu dodatkowych urządzeń.
Usługa dedykowana jest klientom, dla których nierzadko jedyną możliwością kontaktu z bliskimi są rozmowy za pośrednictwem budek telefonicznych.
Kartę telegrosik oprócz niskich cen wyróżnia również najwyższa jakość połączeń. Dodatkowo ofertowane są liczne promocje,
dzięki którym można rozmawiać jeszcze taniej.

Aktualny cennik telegrosik dostępny na stronie www.telegrosik.pl.

Karty telegrosik dostępne są w rynku tradycyjnym (w kioskach, sklepach spożywczych, stacjach benzynowych, na poczcie). Można także dokonać zakupu w większości kantyn jednostek karnych oraz za pośrednictwem strony internetowej operatora
www.telegrosik.pl.

Karta telegrosik to prosty sposób na tanie rozmowy z bliskimi.

WYDAWCA: STOWARZYSZENIE INICJATYWA OBYWATELSKA "PRO CIVIUM" | WAYS TO GO | 1/2020 | STRONA 13

Informujemy, że czasopismo Ways to Go stało się częścią nowej formuły czasopisma PostPenit. Zapraszamy do lektury. Przepraszamy za powstałe niedogodności.

NUMER 1 | 26.06.2021

Nowy

Na ten numer Ways to Go musieliśmy trochę poczekać. Jednak jestem pewna, że warto! Wraz z nim prezentujemy Państwu nową odsłonę naszej strony – szybszą, z odświeżonym designem i nowymi opcjami. Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad tym, aby nowy numer kwartalnika był obszerny i ciekawy. Nasi redaktorzy spisali się na medal. Czekamy na Państwa opinie i uwagi!

NUMER 2 | 22.12.2020

Z radością publikujemy już drugi numer naszego kwartalnika Ways to Go. W tym wydaniu staraliśmy się przybliżyć na tyle, na ile to możliwe informacje o tym, co naprawdę dzieje się w polskich więzieniach oraz przenalizowaliśmy pewne istotne kwestie prawne dotyczące osób pozbawionych wolności, a także porównaliśmy ze sobą różne systemy penitencjarne w Europie.

NUMER 1 | 9.10.2020

Premiera naszego Kwartalnika to dla nas bardzo ważna chwila. Oddajemy w Państwa ręce treści, które są dla nas istotne i którymi pragniemy się podzielić. Mamy nadzieję, że spełnimy naszą misję – wskażemy tytułowe „drogi wyjścia” osobom, które znalazły się na życiowym zakręcie. Pomoc jest bardzo ważna.

Menu