Rekordowa ilość słuchaczy webinaru

24 stycznia odbył się kolejny webinar z serii prawnych przygotowany przez specjalistów Stowarzyszenia, tym razem pod tytułem „Prawne strony przemocy domowej” zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Webinar zgromadził ponad siedemdziesięciu uczestników zainteresowanych omawianą problematyką. Zajęcia, obfitujące w kazusy prawne prowadziły mgr Karolina Sikora, Koordynator Zespołu ds. Obsługi Prawnej i mgr Paulina Hummel, Dyrektor ds. Operacyjnych Stowarzyszenia.

Do udziału zostali zaproszeni także studenci realizujący aktualnie w Stowarzyszeniu praktyki zawodowe i beneficjenci Programu Zapobiegania Wykluczeniu Społecznemu Rodziny „Wsparcie Rodziny.

Spotkanie cechowało się bardzo żywym przebiegiem – komentuje Koordynator Zespołu ds. Public Relations, odpowiedzialna za część techniczną i piar przedsięwzięcia. – Bardzo się cieszymy, że tak dużo osób, a był to webinar otwarty zechciało poświęcić naszym wykładowczyniom swój czas. To bardzo ważne społecznie tematy. Za kilka dni kolejny styczniowy webinar tym razem prowadzony przez psychologów na temat mitów wokół zjawiska przemocy domowej. Już dziś serdecznie zapraszam.

Przypominamy, że w trakcie każdego webinaru realizowanego w ramach projektu „przeMOC w RODZINIE. Dowiedz się! Działaj!” do dyspozycji zainteresowanych są dyżurni psycholog, prawnik, pedagog i doradca zawodowy.

Projekt finansowany jest ze środków EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Menu