Mały gest – Duży uśmiech… zagościł na buziach dzieci

Dzięki wielkim sercom Wolontariuszy, Praktykantów i Działaczy Stowarzyszenia Inicjatywa Obywatelska Pro Civium oraz przy wsparciu naszego Partnera zpozdrowieniem.pl z sukcesem zakończyliśmy II edycję akcji charytatywnej MAŁY GEST – DUŻY UŚMIECH.
Udało się zebrać kwotę 1500,00 zł i obdarować osiemnaścioro Dzieci. Prezenty zakupione za zebraną kwotę już wyruszyły w drogę do Milusińskich – mówi Martyna Miętkowska, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego akcji, a zarazem Koordynator Programu Zapobiegania Wykluczeniu Społecznemu Rodziny.Cieszymy się niezmiernie, iż mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę, by wywołać uśmiech na twarzach dzieci.
To bardzo cenna akcja, bo inicjatorami i wykonawcami były osoby zrzeszone w Stowarzyszeniu oraz współpracujące ze Stowarzyszeniem, jak nasz stały i sprawdzony Partner zpozdrowieniem.pl.
Zwłaszcza teraz, w tych trudnych i niepewnych czasach warto dawać ludziom odczuć, że jest ktoś, na kogo można liczyć – podsumowuje Aleksandra Słonka, Koordynator Zespołu ds. Public Relations Stowarzyszenie życzy wszystkim Beneficjentom i ich Rodzinom spokoju, radości, a Wolontariuszom, Praktykantom i Członkom gratuluje zaangażowania i dziękuje za okazane serca!
Poprzedni wpis
Głos Pro Civium na Forum
Następny wpis
Współpraca z Kujawsko-Pomorską Szkołą Wyższą
Menu