Dziękujemy za Wasze Serca!

Wolontariusze, praktykanci odbywający w organizacji praktyki zawodowe, członkowie Stowarzyszenia wpadli na świetny pomysł bożonarodzeniowego wsparcia Rodzin naszych Beneficjentów.

Pomysł narodził się spontanicznie – mówi Martyna Miętkowska, Kierownik Biura Stowarzyszenia, a jednocześnie przewodnicząca Komitetu Gwiazdkowego. – Rozumiemy, że sytuacja jest trudna, w szczególnie niektórych rodzinach. Oczywiście, wiemy, że to panowie spowodowali ten stan swoim osadzeniem, ale braliśmy pod uwagę, przede wszystkim, zaangażowanie rodzin beneficjentów w realizację programów podnoszących ich kompetencje w dalszej socjalizacji sprawców przestępstw po zakończeniu wykonania kary pozbawienia wolności.

W ten sposób zebrała się kwota 1500 zł!

Do akcji dołączyło Stowarzyszenie jako organizacja, nasz partnerski serwis zpozdrowieniem.pl oraz firma AGY z Radomia, która ufundowała dwie paczki dla dzieci do lat 10.

Wszystkim wolontariuszom i praktykantom dziękujemy w szczególności. To wielki gest i świadczy o niezmiernej mocy społecznej drzemiącej w tych ludziach, naszych ludziach – podsumowuje Magdalena Małecka, wiceprezes Zarządu. – Jesteśmy z Was dumni, a firmom Agy i zpozdrowieniem.pl, z serca, serdecznie dziękujemy.

Poprzedni wpis
Nowy numer „Postpenitu”
Następny wpis
Pro Civium wśród naukowców
Menu