Bo zupa była za… droga

W ramach inauguracji projektu „przeMOC w RODZINIE” ze specjalnym wykładem dla działaczy Stowarzyszenia wystąpi mec. Patrycja Chabier https://chc-adwokaci.pl/adwokat-patrycja-chabier/ adwokat specjalizująca się m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pani Mecenas jest również autorką licznych prac i artykułów naukowych z zakresu praw osób osadzonych w zakładach karnych i aresztach śledczych oraz obrony w postępowaniu wykonawczym. Posiada ona wiedzę i doświadczenie w sprawach związanych ze zjawiskiem przemocy domowej – mówi mgr Katarzyna Majka, z-ca Koordynatora ds. Prawnych Zespołu ds. Obsługi Beneficjentów.Współpracownicy Stowarzyszenia, tj. specjaliści z dziedziny psychologii, doradztwa zawodowego, pedagogiki, seksuologii i prawa przygotowują się do realizacji projektu antyprzemocowego. Spotkanie z naszym gościem wpisuje się w cykl webinarów i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe wolontariuszy oraz ich przygotowanie do działania. Pamiętajmy, że projekt „przeMOC w RODZINIE” będzie realizowany przez przynajmniej rok. To duże wyzwanie, już nie tylko administracyjne, czy logistyczne, ale także emocjonalne dla całego zespołu.

Przypomnijmy, że kampanię antyprzemocową wspiera Rzecznik Praw Dziecka i Polska Policja. Za zgodą Koordynatora Zespołu ds. Rekrutacji i Organizacji Praktyk Studenckich w spotkaniu wezmą również udział wyróżniający się aktywnością studenci odbywający praktyki zawodowe w organizacji.

Termin webinaru „Bo zupa była za…droga, czyli o różnych obliczach przemocy domowej” – 04 grudnia 2021 roku, godzina 16.00.

Poprzedni wpis
Patronujemy młodym naukowcom
Następny wpis
przeMOC w Rodzinie rusza!
Menu