Bo zupa była za… droga

W ramach inauguracji projektu „przeMOC w RODZINIE” ze specjalnym wykładem dla działaczy Stowarzyszenia wystąpi mec. Patrycja Chabier https://chc-adwokaci.pl/adwokat-patrycja-chabier/ adwokat specjalizująca się m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pani Mecenas jest również autorką licznych prac i artykułów naukowych z zakresu praw osób osadzonych w zakładach karnych i aresztach śledczych oraz obrony w postępowaniu wykonawczym. Posiada ona wiedzę i doświadczenie w sprawach związanych ze zjawiskiem przemocy domowej – mówi mgr Katarzyna Majka, z-ca Koordynatora ds. Prawnych Zespołu ds. Obsługi Beneficjentów.Współpracownicy Stowarzyszenia, tj. specjaliści z dziedziny psychologii, doradztwa zawodowego, pedagogiki, seksuologii i prawa przygotowują się do realizacji projektu antyprzemocowego. Spotkanie z naszym gościem wpisuje się w cykl webinarów i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe wolontariuszy oraz ich przygotowanie do działania. Pamiętajmy, że projekt „przeMOC w RODZINIE” będzie realizowany przez przynajmniej rok. To duże wyzwanie, już nie tylko administracyjne, czy logistyczne, ale także emocjonalne dla całego zespołu.

Przypomnijmy, że kampanię antyprzemocową wspiera Polska Policja. Za zgodą Koordynatora Zespołu ds. Rekrutacji i Organizacji Praktyk Studenckich w spotkaniu wezmą również udział wyróżniający się aktywnością studenci odbywający praktyki zawodowe w organizacji.

Termin webinaru „Bo zupa była za…droga, czyli o różnych obliczach przemocy domowej” – 04 grudnia 2021 roku, godzina 16.00.

Poprzedni wpis
Patronujemy młodym naukowcom
Następny wpis
przeMOC w Rodzinie rusza!
Menu