Balon + nadruk

Na własną rękę lepiej nie wykonywać balonów z nadrukiem, bo może to nie wyglądać tak jak byśmy chcieli. Mało tego musimy przecież kupić balony, a to już nie będzie takie tanie i teraz trzeba się zastanowić, w jaki sposób zrobić nadruk. Zdecydowanie lepiej będzie wybrać balony z nadrukiem od profesjonalnej firmy, która zajmuje się tym od bardzo dawna. Zaoszczędzimy tym samym wiele czasu i nie będziemy na siebie źli, że próbowaliśmy robić to sami, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Dlaczego warto postawić na profesjonalistów? Mają najlepsze jakości balony, które są bardzo wytrzymałe, co oznacza, że nie będą z byle powodu pękać. Mało tego do barwienia balonów na dowolny kolor używa się specjalnego lateksu. Im jest lepszej jakości tym kolor jest ładniejszy i trwalszy. Jeśli chodzi o nadruk na balonach to musi on być tak wykonany żeby był trwały, ale i widoczny. Jak widać to nie jest takie łatwe do wykonania? Jeśli jeszcze chcemy na tym zarobić i zaoszczędzić to na pewno będzie wielki problem. Wybierając balony z nadrukiem z firmy mamy pewność, że materiał jest najlepszy, balon ma piękny kolor, a nadruk jest tak trwały, że prędzej balon pęknie niż nadruk się zetrze. Właśnie na tym polega profesjonalizm, które nam brakuje.

Jeśli zastanawiamy się o kosztach kupowania takich balonów u firmy to nie są one wysokie. Za sto balonów z obustronnym nadrukiem zapłacimy netto niecałe sześćdziesiąt groszy. Im bierzemy więcej balonów tym cena będzie niższa. Sto balonów to raczej bierze się na urodziny, ale jeśli chcemy promować własną firmę to potrzebujemy nawet dziesiątki tysięcy sztuk. Wtedy będzie z tego najlepszy efekt. Oczywiście koszty będą duże, ale czy reklama może być darmowa? Czasami udaje się taką stworzyć, ale to sporadyczne przypadki. W normalnym układzie trzeba postawić na dobre balony z najlepszym nadrukiem, a osoby, które otrzymają takie balony na pewno będą bardzo zadowolone i właśnie o to nam chodzi. Mają z tego być widoczne jak najlepsze efekty w postaci nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *